商品‪» ヘルメット‪» 通信‪» ヘルメットフォン‪»

Shoei SRL2 Sena kypäräpuhelin

Shoei SRL2 Sena kypäräpuhelin


Keskikesän kauppapäivät
265,06 + 配送手数料
30日以内での最低価格 289,99 €
に割引期間終了
通常価格 299,00 €
付加価値税込み 25.5 %



Salo0 個数
Salo 車 倉庫0 個数

ご注文コード
21010010

在庫があり、かつ出荷可能な商品量のご注文が可能です。
納入可能
大体 5 - 8 日 ご注文から. 信頼度 かなり良好.

在庫状況
商品が倉庫に入荷されたら、知らせてほしいです。


商品説明

Sena SRL2 on erityisesti Shoei GT-Air 2-, Neotec 2- ja J-Cruise 2 -kypäriin suunniteltu kypäräpuhelin. Tämä saumattomasti integroituva kypäräpuhelin tarjoaa edistyksellisiä ominaisuuksia, jotka parantavat ajomukavuutta ja -turvallisuutta.

Sena SRL2 on suunniteltu sopimaan täydellisesti Shoei GT-Air 2-, Neotec 2- ja J-Cruise 2 -kypärien kanssa, säilyttäen kypärän alkuperäisen aerodynaamisen muotoilun ja ulkonäön. Kypäräpuhelin on lähes huomaamaton, eli kypärästä löytyy paikat valmiina, eikä kypärän kylkeen tule mitään 
ulkoisia osia.

Ominaisuudet:

- Mesh Intercom: Mahdollistaa useiden ajajien välisen viestinnän, jopa 2 km etäisyydellä 
- Bluetooth 4.1: Yhdistää helposti puhelimiin, GPS-laitteisiin ja muihin Bluetooth-yhteensopiviin laitteisiin.
- Group Intercom: Tukee jopa 8 osallistujaa ryhmäkeskustelussa.
- Audio Multitasking: Sallii musiikin kuuntelun ja intercom-viestinnän samanaikaisesti.
- Ääniohjaus: Mahdollistaa kätevän handsfree-toiminnan, jolloin voit ohjata järjestelmää puhekomentojen avulla.
- Helppokäyttöiset painikkeet: Suuret ja selkeät painikkeet takaavat, että järjestelmää on helppo käyttää myös ajohanskojen kanssa.
- HD-kaiuttimet: Tarjoavat erinomaisen äänenlaadun musiikin kuunteluun ja puheviestintään.
- Advanced Noise Control: Poistaa tehokkaasti taustamelua ja parantaa äänen selkeyttä
- Ptkä toiminta-aika: Täysi lataus tarjoaa jopa 10 tuntia puheaikaa.
- Vesisuojaus: Suunniteltu kestämään erilaisia sääolosuhteita, mikä tekee siitä luotettavan kumppanin kaikissa ajotilanteissa.

Sena SRL2 on täydellinen valinta motoristeille, jotka haluavat nauttia saumattomasta viestinnästä ja korkeasta äänenlaadusta ajon aikana. Tämä kypäräpuhelin tarjoaa edistyksellisiä ominaisuuksia, jotka parantavat sekä ajomukavuutta että turvallisuutta. Hanki oma Sena SRL2 ja koe sen edut itse.

Paketissa on kaikki tarvittava kypärän liittämiseksi Shoein GT-Air 2, Neotec 2 tai J-Cruise 2 kypärään. Sopii valmistuserästä 03/19 alkaen ja valmistuskuukausi sekä vuosi löytyy kypärän sisältä oikealta poskelta pehmusteiden alta.


保証期間
60 ヶ月


製造国
日本


コメント
コメントを追加する

ブランド商品