Artikel‪» Helme‪» Kommunikation‪» Headsets für Helme‪»

Shoei Pohjakäytä saa muokata

Preis
369,00 + versand- und Zahlungskosten
MwSt. im Preis enthalten 25.5 %



Sie können nur so viele Produkte bestellen, die wir auf Lager oder auf dem Weg zu uns haben.
Verfügbarkeit
Der Artikel kann nicht in den Einkaufswagen gelegt werden, da er zur Zeit nicht zum Verkauf steht.


Artikelbeschreibung

Sena SRL2 on erityisesti Shoei GT-Air 2-, Neotec 2- ja J-Cruise 2 -kypäriin suunniteltu kypäräpuhelin.

Tämä saumattomasti integroituva kypäräpuhelin tarjoaa edistyksellisiä ominaisuuksia, jotka parantavat ajomukavuutta ja -turvallisuutta.

Sena SRL2 on suunniteltu sopimaan täydellisesti Shoei GT-Air 2-, Neotec 2- ja J-Cruise 2 -kypärien kanssa, säilyttäen kypärän alkuperäisen aerodynaamisen muotoilun ja ulkonäön.

Kypäräpuhelin on lähes huomaamaton, eli kypärästä löytyy paikat valmiina, eikä kypärän kylkeen tule mitään ulkoisia osia.

Ominaisuudet:

  • Mesh Intercom: Mahdollistaa useiden ajajien välisen viestinnän, jopa 2 km etäisyydellä
  • Bluetooth 4.1: Yhdistää helposti puhelimiin, GPS-laitteisiin ja muihin Bluetooth-yhteensopiviin laitteisiin
  • Group Intercom: Tukee jopa 8 osallistujaa ryhmäkeskustelussa
  • Audio Multitasking: Sallii musiikin kuuntelun ja intercom-viestinnän samanaikaisesti
  • Ääniohjaus: Mahdollistaa kätevän handsfree-toiminnan, jolloin voit ohjata järjestelmää puhekomentojen avulla
  • Helppokäyttöiset painikkeet: Suuret ja selkeät painikkeet takaavat, että järjestelmää on helppo käyttää myös ajohanskojen kanssa
  • HD-kaiuttimet: Tarjoavat erinomaisen äänenlaadun musiikin kuunteluun ja puheviestintään
  • Advanced Noise Control: Poistaa tehokkaasti taustamelua ja parantaa äänen selkeyttä
  • Pitkä toiminta-aika: Täysi lataus tarjoaa jopa 10 tuntia puheaikaa
  • Vesisuojaus: Suunniteltu kestämään erilaisia sääolosuhteita, mikä tekee siitä luotettavan kumppanin kaikissa ajotilanteissa

Sena SRL2 on täydellinen valinta motoristeille, kun sinulla on Sheoi kypärä ja  haluat nauttia saumattomasta viestinnästä ja korkeasta äänenlaadusta ajon aikana.

Tämä kypäräpuhelin tarjoaa edistyksellisiä ominaisuuksia, jotka parantavat sekä ajomukavuutta että turvallisuutta.

Hanki Sena SRL2 ja koe sen edut itse.

Paketissa on kaikki tarvittava kypärän liittämiseksi Shoein GT-Air 2, Neotec 2 tai J-Cruise 2 kypärään.

Sopii valmistuserästä 03/19 alkaen ja valmistuskuukausi sekä vuosi löytyy kypärän sisältä oikealta poskelta pehmusteiden alta.


Garantie
60 Monat(e)


Herkunftsland
Japan


Kommentare
Hinterlassen Sie einen Kommentar

Marke